+420 734 570 760 objednavka@vip-preprava.cz

Nejlepší vozy v Brně

Služby VIP přepravy

Letištní přeprava

Při odletu i příletu

Naši službu letištní přepravy můžete využít jak v případě, že právě někam odlétáte, tak i v případě, kdy se potřebujete z letiště dostat zase zpátky domů. Při odletu vás přitom vyzvedneme přesně tam, kde si řeknete. Můžeme pro vás přijet jak domů, tak i do kanceláře nebo na nějaké další libovolné místo.

Po vašem příletu na vás povolaný řidič počká přímo v příletové hale. Nebudete tak muset zbytečně ztrácet čas hledáním našeho vozu. Náš řidič bude držet cedulku s vaším jménem, a tak budete mít jistotu, že je zde auto připraveno přímo pro vás.

Cesta v našich vozech je přitom plně komfortní. Během cesty můžete využívat WiFi připojení v našich vozech a svoji elektroniku můžete i pohodlně zapojit do zásuvky. Kdykoliv se rovněž cestou můžete občerstvit.

Do Prahy, Brna, Bratislavy i Vídně

Transfer na letiště nezajišťujeme pouze v rámci České republiky. V našich nabízených službách jdeme ještě dále, a proto nám nečiní žádný problém vás odvézt do Prahy, Brna, Bratislavy nebo Vídně. A ze stejných mezinárodních letišť vás rovněž rádi vyzvedneme.

Nezáleží přitom na tom, v jaký čas odlétáte nebo přilétáte. Odvezeme i přivezeme vás při stejném komfortu jak v denních, tak i v nočních hodinách. Všechna zmíněná letiště známe a naši řidiči se na nich perfektně orientují. Nemusíte se tak obávat, že letadlo nestihnete.

Taxi pro firmy

Potřebujete zajistit přepravu pro vaše obchodní partnery, ředitele nebo zaměstnance? A byli byste rádi, kdyby mohli cestovat komfortním vozem s plně VIP servisem? V tom případě jsou naše služby jako dělané pro vás.

Profesionální řidiči

O přepravu se u nás starají zkušení profesionální řidiči, kteří se pyšní svojí dochvilností, vstřícností a diskrétností. Samozřejmostí je přitom jejich jazyková vybavenost a domluví se tak i se zahraničními osobami v anglickém jazyce.

Během jízdy si můžete užívat veškerý komfort. Čekat na vás bude například WiFi připojení, zástrčka na dobíjení elektronických zařízení a občerstvení. Během jízdy se tak můžete nerušeně věnovat práci nebo zkrátka jen relaxovat.

Větší počet osob

Pokud vás bude cestovat více, není pro nás problém zajistit potřebný vůz. Větší skupinku tak může například převážet náš mikrobus. A problém nám nedělají ani mezinárodní destinace. Odvezeme vás na letiště, mezinárodní konferenci nebo třeba jen k vašim zahraničním obchodním partnerům.

Transfer na hotel

Rádi byste v rámci služeb vašeho hotelu začali poskytovat i VIP transfer až k vám? Využijte našich vozidel a řidičů, kteří se postarají o komfortní jízdu pro vaše ubytované hosty.

Profesionální řidiči s jazykovou výbavou

Naši řidiči patří mezi opravdové profesionály ve svém oboru. Dokáží tak zprostředkovat klidnou a komfortní jízdu. Navíc mají pochopitelně i slušnou jazykovou vybavenost, a proto jim nečiní nejmenší potíže domluvit se i s mezinárodními hosty.

Komfortní vozy

Naše luxusní vozy si oblíbíte. Jsou totiž vždy perfektně čisté a přepravovaným osobám dopřávají skutečně komfortní jízdu se vším všudy. Na palubě mohou hosté využívat WiFi připojení, dobít si svá elektronická zařízení a rovněž se kdykoliv občerstvit. Pro vaše hosty přijedeme na letiště, na nádraží nebo kamkoliv jinam. Rovněž pro vás můžeme zprostředkovat i přepravu na výletní místa v okolí, za kulturou nebo sportem.

Osobní přeprava

Máte zájem o komfortní přepravu s plným servisem a profesionálním přístupem? Využijte našich služeb a nechte se přepravit luxusním vozem z našeho bohatého a moderního vozového parku.

U nás i v zahraničí

Přepravu přitom zajišťujeme nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. Není tak pro nás problém vás přepravit na mezinárodní letiště v okolních státech nebo na důležité setkání v cizině.

Plně komfortní jízda

Vaše jízda bude opravdu komfortní. Naši proškolení řidiči se postarají o co nejlepší zážitek z jízdy. Můžete se těšit na jejich profesionální jednání a domluvíte se s nimi i v angličtině. Všechny naše vozy jsou navíc vybaveny WiFi připojením, elektrickou zásuvkou a během jízdy si rovněž můžete dopřát občerstvení.

Ve voze máte možnost platit kartou. Naši řidiči jezdí vždy včas, a proto se nemusíte obávat, že byste nedojeli na místo ve stanovenou hodinu.

Taxi pro více osob

Bude vás cestovat více a potřebujete zajistit pohodlí pro všechny zúčastněné osoby? V tom případě využijete náš mikrobus. Přepravíme tak nejen vás, ale i vaše zaměstnance, obchodní partnery nebo významné klienty.

Špičkové služby v ceně

I při transferu většího množství osob nezapomínáme na potřebný komfort. K dispozici vám tak bude perfektně čistý vůz, profesionání řidič a WiFi připojení ve voze. Během jízdy si rovněž můžete dobít své elektronické pomocníky.

Po Česku i do zahraničí

A omezeni nejste pouze na přepravu v rámci České republiky. Rádi pro vás zajistíme i transfer na mezinárodní letiště nebo kamkoliv jinam. Stačí nás jen kontaktovat a společně již doladíme veškeré detaily vaší cesty.

Kurýrní přeprava

Potřebujete zajistit přepravu pro důležitý balík nebo dokument? I v takovém případě můžete využít naše služby. Pověřený kurýr pro vás zásilku do 3,5 tuny zaveze na domluvené místo, a to s plným VIP přístupem.

Proč využít naši kurýrní přepravu?

Naše VIP přeprava zásilek vyniká hned několika výhodami:

  • Zásilku doručíme v kteroukoliv denní i noční hodinu. Fungujeme totiž v režimu 24/7.
  • Zásilku vždy doručíme včas, přesně jak se domluvíme.
  • Nemusíte se bát ani o porušení diskrétnosti. Zásilku v neporušeném stavu předáme přímo do rukou adresáta.
  • Jsme schopni pro vás i u adresáta něco vyzvednout a dovézt na smluvené místo.

Do celé České republiky

Ať už se rozhodnete navštívit jakýkoliv kout České republiky, naše vozy jsou vám plně k dispozici. Rádi pro vás zprostředkujeme jízdu na letiště, veletrh, obchodní jednání a nebo zkrátka za zábavou. Naše vozy vynikají svým komfortem, který celou jízdu povznese na jinou úroveň.

Taxi pro nevěsty

Blíží se váš slavnostní den, při kterém si obléknete své krásné bílé šaty? V tom případě možná právě řešíte otázku přepravy vás i vašich hostů na místo konání svatby. Obraťte se na nás a získejte profesionální servis řidičů v luxusních vozech.

Vůz i pro ty nejnáročnější nevěsty

Ráda byste měla ve svůj den něco speciálního? Máte představu o luxusním vozu, který vás odveze až k oltáři? Díky tomu, že spolupracujeme i se svatebními agenturami pro nás takový úkol bude hračka.

Přeprava po celý den

A náš úkol nemusí skončit hned poté, co si řeknete ANO. Naši řidiči vám mohou být k dispozici v průběhu celého dne a zajistit tak přepravu na hostinu, focení a v pozdějších nočních hodinách se i postarat o přepravu všech svatebčanů domů.

VIP služby na palubě

Součástí přepravy v našich vozech jsou i některé VIP služby. Těšit se tak můžete například na malé občerstvení. Na palubě si můžete zakoupit oblíbené nápoje, ale i lahodné sendviče.

Pro ještě větší komfort najdete v každém z našich vozů WiFi připojení. Během cesty tak budete moct kdykoliv vyřídit vše, co je potřeba. V případě potřeby dále nabízíme i možnost dobití vašich elektronických přístrojů s pomocí USB. Pokud chcete během jízdy relaxovat a dozvědět se, co je nového u nás i ve světě, jistě využijete možnosti denního tisku na palubě.

Samozřejmostí je pro nás akceptace platebních karet, a proto během jízdy u nás nemusíte mít u sebe hotovost. A protože jdeme s dobou, není problém u nás zaplatit ani s pomocí Bitcoinu. Tuto službu přitom poskytujeme jako vůbec první taxi dispečink na světě.

Objednejte si VIP přepravu

Již nyní za akční ceny