+420 734 570 760 objednavka@vip-preprava.cz

Nejlepší vozy v Brně

VIP přeprava

Historie společnosti

Naši VIP přepravu jsme zahájili již v roce 2010. Vizí naší společnosti přitom již od samotného počátku bylo zlepšit stávající situaci na poli taxislužeb v Brně. Z toho důvodu jsme se zaměřili na rozumné ceny a kvalitní služby. Vyslyšeli jsme také přání obyvatel o tom, aby taxikáři jezdili na čas. Díky tomu naši řidiči opravdu dokáží dostát slibovanému času příjezdu.

A to není vše. Jelikož jsme chtěli taxislužbu v Brně posunout ještě o úroveň výš, zaměřili jsme se i na poskytování nadstandardních služeb. Z tohoto důvodu v našich vozech najdete WiFi připojení, elektrickou zásuvku a kdykoliv si rovněž můžete ve voze nabídnout naše občerstvení.

Naše zásady

Naším hlavním cílem je poskytování taxislužby na vysoké úrovni. Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto se zaměřujeme na moderní vozový park a proškolené řidiče. Ti jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru. Vynikají svojí vstřícností, pozitivním přístupem a diskrétností. Jelikož si zakládáme na tom, aby cesta s námi byla opravdu komfortní, poskytujeme i některé nadstandardní služby (WiFi připojení, možnost dobíjení a občerstvení na palubě).

A prioritou je pro nás pochopitelně i vaše bezpečí. Jelikož naši řidiči již za sebou mají nesčetné množství kilometrů, nemusíte se o své zdraví obávat. Dokáží zachovat chladnou hlavu i v náročných situacích, jakými jsou dopravní kolony, a co nejrychleji vás tak přepravit na místo určení. A nezapomínáme ani na bezpečí vašich nejmenších. Kdykoliv tak pro vás zajistíme i vhodnou autosedačku.

Z našich klientů

Naším hlavním partnerem je FC Zbrojovka Brno. Ve spolupráci s ní tak pro své zákazníky poskytujeme speciální službu zbrojovácké taxi, které slouží k přepravě fanoušků na důležité zápasy.

Neméně důležitým partnerem je také Kasino Atlantis. Pro VIP hráče nabízíme přepravu do a z kasína v rámci okruhu 20 km úplně zdarma.

Mezi naše další důležité partnery patří například restaurace Lloyd´s, kavárna a restaurace Savoy Brno, Stopkova plzeňská pivnice, Bobycentrum nebo třeba SONO centrum.

Objednejte si VIP přepravu

Již nyní za akční ceny